Seuran toimihenkilöt
Puheenjohtaja, Hallituksen jäsen Torkinlampi Petri petri.torkinlampi@juniorihermes.fi 050 3856718
Hallituksen jäsen, Rahastonhoitaja Haapaniemi Minna minna.haapaniemi@juniorihermes.fi 0505861295
Varapuheenjohtaja, Hallituksen jäsen Haarala Veli-Matti veli-matti.haarala@sok.fi 0405560470
Hallituksen jäsen Lamberg Annaleena annaleena.lamberg@gmail.com 0505065765
Hallituksen jäsen Vapola Kaisa kaisa79@gmail.com
Hallituksen jäsen Vesa Kimmo kimmo.vesa@juniorihermes.fi 040 7150181
Hallituksen jäsen Virkkala Kai kai.virkkala@sok.fi 044 503 0076
Valmennuspäällikkö Muotka Sakari sakari.muotka@juniorihermes.fi 040-7780018
Junioripäällikkö Kangas Joona joona.kangas@juniorihermes.fi 0400588042
Juniori Hermes
«  Joulukuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Kategoriat