»
Takaisin
»
Lisää uutisia

Seuran pelaajapolku on julkaistu ja se on nähtävillä täällä: Juniori Hermes ry, Jeppis Hockey Junior RF, Team IFK Lepplax ry, Terjärv Ungdoms Sportklubb RF (TUS) ja MUIK Hockey RF ovat allekirjoittaneet yhteistyösopimuksen kausiksi 18-19, 19-20 ja 20-21. Sopimuksella

Lue lisää »

Pelaajapolku julkaistu!

Seuran pelaajapolku on julkaistu ja se on nähtävillä täällä: http://www.juniorihermes.fi/seura/28448/seuran-pel... Juniori Hermes ry, Jeppis Hockey Junior RF, Team IFK Lepplax ry, Terjärv Ungdoms Sportklubb RF (TUS) ja MUIK Hockey RF ovat allekirjoit

Lue lisää »
»
Lisää uutisia
JOPOX-VERKOSTON MAINOS
Tiedotteet
Ei tiedotteita
Poimintoja seuran otteluista
Hermes E1Pohjoinen
9
Jou
klo 11:30
Kokkola BestHall Arena
Hermes Valkoinen - Kärpät 06 Musta
3-25
Hermes BB-Nuorten Mestiskarsinta
9
Jou
klo 13:15
Kokkolan jäähalli
Hermes - Hokki
6-2
Hermes C2C2-AA alkusarja, lohko 3
9
Jou
klo 14:00
Teerijärvi
Hermes - Virkiä Sininen
3-7
Hermes E2E2 AA alkusarja, lohko 2c
9
Jou
klo 14:00
Kauhava
He-Ki blackhawks - Hermes Sininen
5-5
Hermes Naiset Naisten Mestis karsinta. Lohko 1
9
Jou
klo 15:30
Best-Hall
Hermes - Virkiä
3-2
Hermes F2Rannikkoliiga F2-09
10
Jou
klo 10:00
Pännäinen AW-Areena
IK Kronan - Hermes Punainen
12-6
Hermes F2Rannikkoliiga F2-09
10
Jou
klo 10:50
Pännäinen AW-Areena
Hermes Punainen - Lepplax 1
11-3
Hermes E1Keskimaa
10
Jou
klo 11:00
Lapua
Virkiä Sininen - Hermes Punainen
4-4
Hermes F2Rannikkoliiga F2-09
10
Jou
klo 11:40
Pännäinen AW-Areena
Hermes Valkoinen - Muik
6-6
Hermes F2Rannikkoliiga F2-09
10
Jou
klo 12:50
Pännäinen AW-Areena
Hermes Musta - Sport 1
7-5
Hermes F2Rannikkoliiga F2-09
10
Jou
klo 13:40
Pännäinen AW-Areena
Hermes Valkoinen - MIF White
19-5
Hermes F2Rannikkoliiga F2-09
10
Jou
klo 14:30
Pännäinen AW-Areena
Hermes Musta - Sport 2
4-6
Hermes BB-Nuorten Mestiskarsinta
10
Jou
klo 15:30
Kokkolan jäähalli
Hermes - RoKi
Hermes B-AkatemiaSuomisarja karsinta
10
Jou
klo 16:00
Teerijärvi
TUS - Hermes B akatemia
3-5
Hermes Naiset Naisten Mestis karsinta. Lohko 1
15
Jou
klo 19:20
Tuplajäät
KalPa AK Naiset - Hermes
Hermes F1Leijonaliiga F1-08
17
Jou
klo 10:00
Teerijärvi
IKK - Hermes Punainen
Hermes F1Leijonaliiga F1-08
17
Jou
klo 11:00
Teerijärvi
IF Pucken Röd - Hermes Valkoinen
Hermes F1Leijonaliiga F1-08
17
Jou
klo 11:00
Teerijärvi
IF Pucken vit - Hermes Sininen
Hermes F1Leijonaliiga F1-08
17
Jou
klo 12:15
Teerijärvi
IF Pucken vit - Hermes Hermes Punainen
Hermes F1Leijonaliiga F1-08
17
Jou
klo 13:15
Teerijärvi
Hermes Valkoinen - IF Pucken Svart
Hermes F1Leijonaliiga F1-08
17
Jou
klo 13:15
Teerijärvi
Hermes Sininen - IF Pucken Röd
Hermes Naiset Naisten Mestis karsinta. Lohko 1
17
Jou
klo 18:30
Kokkolan jäähalli
Hermes - LeKi
Ei tapahtumia
Poimintoja muilta sivustoilta
12.12.2017 Vuoden vaihteen mv jäät » (Maalivahdit)
12.12.2017 Kolmas näytös! » (Hermes F2)
09.12.2017 Kiekkokoulussa/G-junnuilla pikkujoulujäät » (Hermes G)
21.09.2017 LKK INFO » (Leijona Kiekkokoulu)
Videot
Juniori Hermes
«  Joulukuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
 
Kategoriat